Coco Raporton mbi forcat e Uraganit Sandy


Coco e famshme per format e saja trupore raporton mbi forcat e Uraganit Sandy ne New Jersey.

Published in: on Nëntor 1, 2012 at 19:20  Lini një Koment  
Tags: , ,

***NEW MP3.ARGETOHU.COM NEW***

Pershendetje tegjithve,

Vizitor dhe Anetar te nderuar, ju njoftojme se prej tani kemi lansuar subdomain ne kuader te faqes sone mp3.argetohu.com ku kemi be upload mbi 1000 mp3 dhe vazhdimisht po shtojme edhe tjera, si pasoje e ngarkimit te mp3-ve faqja mund te mos funksionoj me shpejtesine normale qe ka per disa dite sa te kryejm ngarkimin e tegjitha mp3-ve te cilat i kemi zgjedhur ti vendosim aty per juve.

Ju mund te klikoni mp3.argetohu.com dhe pa asnje problem te shkarkoni mp3 muzik shqip, apo ligjerata nga feja islame.

Me Rrespekt
Argetohu.Com

Published in: on Qershor 11, 2008 at 09:23  Comments (15)  
Tags: , , , , , ,

Pamje e re tek Video Klipet

Pershendetje vizitor te nderuar,

New Videos

Ju informojme se jemi ne perfundim te dizajnimit te kategorise se video klipeve.

Me pamjen dhe mundesite e reja ju mundesojme qe me leht te gjeni artistin dhe video klipin tuaj te preferuar.

Gjithashtu ju njoftojme se ne listen e artisteve tane do te jen vetem artist te zgjedhur te estrades sone, artistet tjere me pak te njohur do te largohen ose nuk do te shtohen me qellim qe mos te ju krijojme rremuje ne pamjen e pare tek video klipet.

Me Rrespekt
Argetohu.Com

Published in: on Maj 2, 2008 at 00:18  Comments (1)  
Tags: , , ,

Per ata qe nuk mund te lidhen ne Chat

Risi per tegjith vizitoret e web faqes argetohu.com qe jan regjistruar ne Argetohu Chat por e kan veshtir te kycen ne Chat.

NESE JENI TE REGJISTRUAR atehere KLIKONI KETU DHE FUTUNI NE CHAT PA PROBLEME

Per shkak se Flash Chat qe ne e kemi te instaluar ne serverin tane eshte teper i rende per ta perballuar cdo kompjutor i thjesht ka qen e pamundur me heret qe nje numer i madh i vizitorve te futen ne chat.

Prej tani kemi instaluar Ajax Chatin i cili punon ne koordinim me Flash Chatin qe kemi, permes te cilit cdo antar i Chatit tone mund te kycet duke shenuar Username dhe Passwordin e profilit te vet.

Me Rrespekt
Admin

Published in: on Prill 25, 2008 at 22:50  Comments (82)  

Se Shpejti Rifreskim i Faqes

Javet e fundit jemi duke punuar vazhdimisht qe ti rifreskojme tegjitha video klipet e reja qe jan lancuar se fundi ne YouTube, si dhe jemi duke shtuar emra te rinj te artistve ne listen e video klipeve tona, cka do te thot se per ju do te jet me leht te gjeni artistin apo kengen qe deshironi.

Gjithashtu do te rifreskojme shum linqe te cilat jan prishur, poashtu shumicen e mp3 kengeve qe jan ne index.

Rifreskimin e kemi nisur duke fshi nga bazat tona, subdomainet libri, kuizi, foto, dhe about per arsyje se jan subdomaine qe kan me pak se 1% te vizitoreve qe ka faqja andaj dhe i kemi fshire qe faqja te ket ne dispozicion me shum hapsire ne procesorat e serverit tane.

Published in: on Prill 25, 2008 at 07:16  Comments (5)  

Argetohu.Com – Faqja Offline Disa Dite

Vizitor te nderuar,

Faqja do te jete offline dy apo tre dite sepse jemi duke bere transferim ne server te ri me qellim qe te pershpejtojme dhe perforcojme faqen pasiqe per shkak te numrit shum te madh te vizitoreve muajt e fundit kishim shum probleme me faqen ngase ajo ngadalsohej dite e me shume.

Me Rrespekt nga stafi
Argetohu.Com

Published in: on Tetor 4, 2007 at 06:36  Comments (24)  

Probleme Me Shikimin e Videove?

Tegjith atyre qe kan probleme per te shikuar video klipet u propozojme qe te ken te instaluar Flash Player dhe nese pas instalimit te ketij programi keni prap probleme ateher na shkruani problemin tuaj ketu nese nuk jeni te bindur se shpejtesia e internetit tuaj nuk eshte shume  e dobet sepse mund te jete edhe kjo njera nder arsyjet kryesore te cilat pengojn shikimin e videove.

Argetohu.Com

Published in: on Qershor 24, 2007 at 22:33  Comments (7)  

Nuk mund te lidheni ne Chat?

Tegjith ata qe kan probleme per tu lidhur ne chat te sigurohen nese e kan te instaluar Adobe Flash Player si dhe nese jan te Regjistruar ne Argetohu Chat

Neqoftese keni patur mundesi me heret te hyni ne chat por tani e keni harruar fjalekalimin apo username ateher klikoni ketu dhe ne ua dergojme Passwordin bashke me Username.

Neqoftese jeni vizitor i regullt i chatit dhe keni problem me banned, me moderatoret apo probleme tjera na shkruani ankesat tuaja ketu, ne do ti marrim parasyshe dhe do te mundohemi te ju ndihmojme.

Published in: on Qershor 24, 2007 at 22:32  Comments (175)  

Rreth Faqes – Argetohu.Com

Web faqja Argetohu.Com eshte e krijuar ne Shkurt te vitit 2006 nga nje team webmasteresh Shqiptar te cilet kete projekt e kan pergaditur vite me pare, qellimi ka qene qe faqja te jete nje dere e madhe per tegjith shqiptaret qe futen ne internet, kete synim jemi munduar ta arrijme duke futur shum linqe te faqeve tjera ne indeksin e faqes tone dhe ne kete menyre ju kemi ofruar vizitoreve shume mundesi dhe dyer tjera per te zgjedhur, pastaj ne te jan futur shume kenge mp3 shqip si dhe video klipe, me vone faqja eshte pasuruar edhe me filma dhe humor shqip.

 E gjithe puna qe behet ne faqen argetohu.com per vizitoret prezantohet gratis, tegjitha sherbimet tona jan falas nder to ju veçojme: Mp3 Shqip, Video Klipe, DvD Humor dhe Filma Shqip, Chat Shqip, Kuizi i Diturise, Top Lista Shqiptare, Foto Galeri, dhe shum çka tjeter, e gjith kjo qe eshte punuar ne faqen argetohu.com eshte gjysma e planeve tona, pra me kohe do te shtojme edhe gjera tjera si dating, forum etjera, per tegjitha do te ju informojme permes blogut tone.

Argetohu.Com

Published in: on Qershor 24, 2007 at 21:41  Comments (4)  

Mire se Vini ne About.Argetohu.Com

Mire se vini ne blogun oficial te web faqes Argetohu.Com

Permes ketij blogu do te ju njoftojme me punen tone qe kemi bere deri tani si dhe per risite qe do te sjellim ne web faqen tone, gjithashtu do te paraqesim dhe planet tona per te ardhmen dhe ne gjitha keto ju mund te jepni dhe mendimin tuaj.

 Me Rrespekt
Argetohu.Com

Published in: on Qershor 21, 2007 at 13:17  Comments (28)