Mire se Vini ne About.Argetohu.Com

Mire se vini ne blogun oficial te web faqes Argetohu.Com

Permes ketij blogu do te ju njoftojme me punen tone qe kemi bere deri tani si dhe per risite qe do te sjellim ne web faqen tone, gjithashtu do te paraqesim dhe planet tona per te ardhmen dhe ne gjitha keto ju mund te jepni dhe mendimin tuaj.

 Me Rrespekt
Argetohu.Com

Published in: on Qershor 21, 2007 at 13:17  Comments (27)  

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2007/06/21/hello-world/trackback/

RSS feed for comments on this post.

27 KomentLini një koment

 1. hii man

 2. shum interesant

 3. kqjanhhd

 4. hej jeni shum te mir a

 5. shum interesant

 6. tung

 7. un jam lavdita nga gjilani me peqen shum faqja juaj nuk kam verejte tung kaloni mir .deri tani jeni me te miret vetem vazhdoni

 8. hi njeri jeni me te miret deri me tani tung

 9. hello shqiptar si po jakaloni sot ju pershendes shum a

 10. si jeni qa po ban ej njeri tungiiiiiiii

 11. qa po banb a je mir

 12. a ka dikush si mundet mem tregu si mundem me u shly prej kesaj faqe

 13. shum flm prej juve qe pona arktoni o njerz flm edhe niher jeni te mir

 14. ok se veq ni propuzim nese me lejohet kur po hyn me shajt a nuk mundni mej hek prej qatit a ok nese mundni hekni bre mos tna bajn ner voz

 15. tung ku je ni bre a jeni ma te fortit ok tung klm qao

 16. tungi qa [po bon aje mir

 17. tung ty

 18. po nese ka njeri do tia falenderoja te me thoshte pse me kan perjashtuar nga chati sdi te kem ber dhe gje te keqe besoj se duhet te di arsyen kiss flm me pseudonim xhudit

 19. ey njerz shum tfort jeni a vetem vzhdoni

 20. c’kemi si jeni c’na thoni si po i kaloni pushimet verore
  kalofshit sa me kendshem nga UNe Poeti Dibran kallamat Gr

 21. klkj

 22. un jam bboy toni nga gjilani

 23. klm njerz

 24. Nice post. I was checking continuously this weblog and I am inspired!
  Very helpful info specially the closing phase 🙂 I take care of such information a lot.
  I used to be seeking this certain info for a very long time.

  Thanks and best of luck.

 25. shum mir

 26. This is really attention-grabbing, You’re an overly professional blogger.
  I have joined your feed and look forward to in the
  hunt for more of your wonderful post. Additionally, I’ve shared your website in my
  social networks


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: