Nuk mund te lidheni ne Chat?

Tegjith ata qe kan probleme per tu lidhur ne chat te sigurohen nese e kan te instaluar Adobe Flash Player si dhe nese jan te Regjistruar ne Argetohu Chat

Neqoftese keni patur mundesi me heret te hyni ne chat por tani e keni harruar fjalekalimin apo username ateher klikoni ketu dhe ne ua dergojme Passwordin bashke me Username.

Neqoftese jeni vizitor i regullt i chatit dhe keni problem me banned, me moderatoret apo probleme tjera na shkruani ankesat tuaja ketu, ne do ti marrim parasyshe dhe do te mundohemi te ju ndihmojme.

Published in: on Qershor 24, 2007 at 22:32  Comments (175)  

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2007/06/24/nuk-mund-te-lidheni-ne-chat/trackback/

RSS feed for comments on this post.

175 KomentLini një koment

 1. pse ,pse nuk po mund te hy ne kete faqe qe me se shumti e dua , ju jeni te mrekullushem ju lutem , zgjidhni problemin dhe kjo faqe te jet perseri ne perdorimin ton ju pershendes perzemersish une Aferdita nga dhoma argetohu ,chat ju uroj te kaloni sa me mire tung tung

  • ju lutem me meso si hyhet ne cat

 2. ckemi si po ja kaloni

 3. un spo muj me hi ne chat se sjam ka di me punu valai

 4. nuk po muj mu rixhistru ne chat

 5. tung ju pershendes ju lutemi te me tregoni si mund te regjistrohem sepse nuk po die qoma ni sms ne email qe ua kam len dhe me tregoni se si shkon me hollsi nese ka mundesi

  • spe vetem 2 minuta mu jme nejten ne ct edhe po dal pi fillimit

 6. ju pershendes chati jeni ma te miret hey po me ban chati bre lu lumem ma zgjedhni qit problen se chat nuk ben jeni te mrekullushum kalo mir chati

 7. o ku jeni oi shqipe si po ja kaloni a po votoni a jo nai kush heehh hajgare pak

  • UNE TA BONA NI LIKEEEEEEEEEEE HAHAHA

 8. mirmrama tanve qe jan te regjistruar po un es po muj me u regjistru

 9. ku je oj zemer

 10. une sara ju pershdes me gjithe zemer po si po kaloni ne faqe e cati po une po kame qefe mu lidhe me juve oki klm tung nga une sara

 11. ku jeni tenderuar

 12. pershendetje nga un zeshkani ju uroj festat e fundviti

 13. votoni ju edhe per ne

 14. Tung je pershendes shum anjeza besoj qe mir jeni edhe mir po ja kaloni jeni per qdo lavdrat jeni mat miret.Mua me shtyri tju shkruaj qe te me ndihmoni ta zgjedhmi sbashku problemin qe kam qe nuk po mundem te kyqem ne qat perqfar arsye dua te di nje pergjigjje nga ju sa i perket mendimit tim un asgje nuk kam ber diqka te keqe mem qit nga dhoma e qatit te me bani bllok sdi per qfar arsy jeni ka beni ket apo ju pengoj un si anjeza me nik aty qe po kyqem apo qfar esht kjo sipas mendimit tuaj pres nje pergjigjje nga ju te pakten te ma sqaroni tash ju pershendes kaloni sa me mir nga un Anjeza

 15. Me falni nese ju pengoj por une nuk kam problem me chat ama problemi qendron se web-faqja http://www.zemra.de e ka angazhu dikan me na pengu neve ne chatin argetohu.com edhe per ke deshta tju njoftoj me falni per pengesa kaloni mire

 16. ju lu tem mud te futem ne chat

  • AS UNE NUK MUNDEM TE HI NE CHAT PO MUNDOHEM TA GJJEJ SI TE HI NE CHAT DHE PASTAJ DO TJU TREGOJ

 17. ju dua shum

 18. pershendetje me kan largu nga chati per nje shkak thjeshte shum te vugel edhe spo muj hy ma kerkoj falje por se kam mendu qe nje gabim i vogel me largojne ju lutem mundsomani prape flm me rrespekte zanzii

 19. Mfalin njerz pse nuk po muj me hi ne chat po du me dit mos po i pengoj un si ch3ndrin njakujna aaa?

 20. pres pergjigjen nese ka mundesii me mme ndihmuuuuu ??? p;izzzzzzzzz

 21. mir se ju gjeta desha te dija nese mundem arsyen pse me kan perjashtuar nga chat spo e kuptoj nese mund te me jepni nje pergjigje ju lutem
  flm

 22. pse nuk po mundem me hy ne ket faqe jam tu u munu me hi qe shum kohe pore nuk po bon

 23. pershendeje nir se ju gjeta te gjythve

 24. pershendetje te gjythve si po kaloni

 25. armend si je aje mir si po kalon

 26. pershendetje

 27. nuk po mundeme me dale prej chat
  klm njeri

 28. kam deshire te argetohem me te gjith dashamirsit shqiptar por nuk po mund te lillem te lutem ndimomeni

 29. tung jeni mate miret ma kan bo baan me nji chat aka mundesi mem ndihmu vetem se um kan shti inat aka naj mundesi qe mos te mujn mem blloku ata aka naj menyr ju lutem me lajmroni flm

 30. pershendetje te gjithve
  ju falenderoj per ket mundesi argetimiqe na ofronite gjith motrave dhe vellezerve anemban ju lutem bejeni me te mundshe te hym sa me shpejt flm

 31. tung un kam qen qdo dit ne qat po jo ne fllash qe nji muaj nuk muj me hy e din kush se pse flm.

 32. bekim

 33. pereshendetje

 34. ju lutem me ndihmonni te kyqem ne qat, rrespekt ndaj jush aferdita

  • as un nuk mund tte hi ne chat

 35. tung chati nese ben te me lejoni te kyqem ne chat

 36. tung chati nese ben te me lejoni te hy ne chat

 37. cdo dit kam mujt me hy ne chat e tash nuk muj me hy pse?

 38. sdi si te hyj ne chat

 39. hi

 40. kam qen i rregullt ne chat po tash jam i prijashtuar e kisha pas deshir te jam i inkuadruar perseri nese me lejohet nuk e di pse por jam i sigurt qi dikush ma ka keq perdor kompjutern nga mysafiret ju faliminderit per mir kuptim

 41. sinqerisht edhe publikisht ju kerkoj falje se prap poju sqaroj qi dikush nga mysafiret makan keq perdor kompjuterin po kjo nuk dote ndodh ma asni her ne jet ju kisha lut qi te me merrni parasysh edhe njiher jufaliminderit per mirkuptim ju uroj fat se mete vertet jeni te mrekullushum tung muhameri

 42. PSE NUK PO ME LEJOHET ME HI NE CHAT A KA MUNDSI MEM LEJU ME RESPEKT TOG:JU FALIMINDERIT PER MIRKUPTIM

 43. E NDERUAR DHE E RESPEKTUAR REDAKSI ME LEJONI QE TE FUTEM NE CHAT ME RESPEKT TOG: JU FALIMINDERIT PER MIRKUPTIM

 44. pse nuk lidhemi nechat

 45. korca

 46. shen triadha

 47. tung ju pershendes juve pse nuk po mundem me hi ne gjat po ju mir ja keni ba qe e keni nal se per do sesht qati qao ju pershendes ghithve

 48. shum te qart jeni ok kurkon mos e leni me hi chat hehhehehe pak humora aaaaaaaaa klm hej ju pershendes nga loqka

 49. klm hej klm tan chat shum te qart jeni aaaaaaaaaaa veq vazhdoni

 50. hej qysh duhet me hi qat se nuk po di ehhehehehehhehehh

 51. hej ju pershendes tanve ok klm e ishalla mini me hi chat dhe me dal pi chatit ok mos boni gabime se ju qesin pi chatit aaaaaaaaaaa hahahahahahhaa klm perbes pomu dhimni a jam tu qajt per juve qi ju kan qit prej qatit pak humor hahhahahha klm

 52. sijeni

 53. te nderuar operator me ndihmoni qe te mund te hi ne chat me respekt ju falemenderoj per mirkuptimin tung dhe klm sa ma mir

 54. ju pershendes ju lutem nese me lejoni te hi ne chat tung dhe kaloni sa ma mir

 55. bvfbfgfffffffffffffffff

 56. sha jei ka bani o popull

 57. tung juve ju pershendes me zemr sisht jeni te mrekulushem

 58. pse nuk po me ban mu chati

 59. ju lutem perse nuk mundem me u lidh ne chat ju pershendes

 60. pres perghighe flm

 61. ju lutem me tregoni a do te hapet chati sa ma shpejt tung ju pershendes

 62. prshndetje

 63. prshndetje

 64. ok mos jeni m ehy ne chat pse po i formoni ato kun nuk te lajn me hy qa qaoqaoqaoqao keq valla po nuk ka problem klm

 65. heheh kallxomni ju lutem qysh te inkuadrona ne qat

 66. ihijj

 67. hej une linda
  pse spo bon ne qat be

 68. ej pse spo bon bre ne chati se jom bo pa hi tung edhe pershender drendfilin

 69. pse bre nuk po muj me hy ne qat as nuk e di arsyen pse nuk muj te shkruaj ma kurese nuk ka as 1 muaj se jom hy per her te apr? ju lutem me jepni nje spjegim

 70. ju kisha lut te me jepni nje spjegim veq arsyen po e du me dit kurse un kurr nuk e kom keqperdor at QAT

 71. si te kyqem prap ne QAT ju LUTEM

 72. hi!can I CHAT WITH US

 73. pershendtjet per te gjith nuk po muj me u lidh ne ket chat ku eshet probleim a bon me dit

 74. ej bre po kam qeff shum me hi ne qet chat ama spo di….. dua ndihm please ju pershnedes huuuuuuuum

 75. une spo muj me hy en chat valla se spe e di fjalekalimin .ju lutem me ndihmoni te gjej fjalekalimin

 76. pershendetje

 77. PERSHENDETJE,,NUK PO MUNDEM ME U LIDHE SERISHT ME CHATI..ME DUHET NDIHMA JUAJ,,ME NDIHMONI JU LUTEM..FLM

 78. pula e barrdh kmisha e vjeter tung edashur se kam gjet nje tjeter

 79. ju lutem me lidhni me chat me ndimoni se nuk ja kam idene ju pershendes shum ciao nga kuklla e vogel

 80. tung
  nese mundem te kycem edhe un nese sju pengoj

 81. pershendetje jehona sije si pokalon aka diqka tre

 82. qa u ba bre s po muj em hi ne qhat qa me ban tash

 83. a ban em dit pse s po me me ban qhati

 84. muk po muj me hi apo ha problem apo qysh asht mu dhidh ne qat ok nese kini munsi me tregoni ok qao kaloni mir

 85. te lutem simund te hyj ne kete faqe se nuk po mundem

 86. a mund te ma dergoni me e-mail ju lutem do me behej qejfi

 87. ju dua te gjitheve edhe pse anonim

 88. doni ta dini emrin tim quhem marisa i pershendes te gjithe djemte kosovare dhe te na shkruajne ndonje gje ne cat

 89. pse nuk po muj me hy ne chat ju lutem ma spjegoni ma mire perse\\\\\\—

 90. shum kam qef me bisedu ne chat japo nuk di kam qef mos po lidhem me diken se jam e pa fat jam lina jam 36 vjeq statusi epa marutare kerkoj fatin tim

 91. ju lutem te me tregoni si te regjistroj chatin aregetohu.com se sesht duke u hapur flm nese me ndihmoni puc lona

 92. me falni desha te them veb faqen argetohu.com flm per mirkuptime

 93. nuk po mundem te kyqem ne chat ju lutem te me ndihmoni si ka mundesi

 94. falemenderit per mir kuptim

 95. pse nuk mund te kyqem ne qat gezohem nese me ndihmoni faliminderit per mirkuptime flm

 96. pse nuk mund te kyqem ju lutna me ndihmoni flm nga rinori

 97. tung ju pershendes shum dhe ju u roj jet sa mete mir dhe dashuri te plot tung loli

 98. aka najsen kty ajo:p

 99. un nuk meritoj te largohem nga chati me lejoni ne kyqem ne chat

 100. pse bre vlla deri sonte jam kyq ne qat ma nuk po muj qa dreqi u bo

 101. NUK PO MUNDEM ME HY NE ARGETOHU KOM JU LUTEM ME NDIHMONI LUMI DRENICA SKENDERAIJ

 102. JU LUTEM ME NDIHMONI TE HY SERISHT NE CHAT ARGETOHU.COM
  KAM QE 2 JAV NUK ME LEJON TE HY.FLM SHUM NGA JU…MISTRECJA

 103. PSE NUK MUND TE HY SERISHT NE CHAT? JAM NJE CHATISTE E RREGULLT E CHATIT ARGETOHU.COM.JU LUTEM ME LIDHNI SERISHT ME CHATIN.KAM QE 1 MUAJ NUK HY DOT NUK ME LEJOJNE TE HY.KALONI MIR

 104. me falni pse nuk muj muj me hi ne chat a ka mundesi me ma hjek banedin ju lutem se ne chat tjeter nuk me shkon mir vec ne ket chat me shkon mir nese do jete e mundshme me ma jek banedin ka me qen mir

 105. nese kini me pas mundesi me me ndimue si me u lidh ne argetohu flm per mirkuptimin

 106. as une nuk mundem te futemne qta

 107. pse nuk ben chati

 108. pse nuk me lejoni te hyje ne qat ju lutemi me lejoni flm per mirkuptim

 109. pse nuk me lejoni te hyje ne qat ju lutemi me lejoni

  ju pershendes nga zemra je ni chat ma i miri edhe ketu dua te jem po nuk me lejoni te hije.
  ju lutem me lejoni te hij se di kush ma ka bllokue chati ne argetim.com

  ju lutem

 110. mirembrema!nuk e kuptoj pse smund te hyj me ne chat!jam nje chatiste e rregullt,ju lutem me tregoni si te hyj!!

 111. ju lutem dua dua te hy ne cat

 112. po mir shum po kalojm jeni te mrekullushem

 113. tung ej qa spo ban me hoi ne qet faqe bre kuku nzor jam hahha po kam qejf me shpre deshiren me bisedu me ju . mu argetu ok ju dua neta kis

 114. tung neta po du me dhpre deshiren me fol me ju ne chat bre qa spo ban bre auau me duet ndimA JUaj tung kiss neta

 115. a jeni gjall bre se po du me fol me ju pa si jeni ahhah qa spo ban me hy ne chat 2 kompjutera i kam prish hahahaha

 116. ahaahahahahahahahahaaahahah po qeshi prej zorit hhaahaahhaahahahahahahahhaha

 117. te gjidh na qe rrim qetu jena ma te miret qa nuk im ne chat hahahha

 118. pse nuk mund te lidhem ma tregoni arsyen tung flm

 119. tung un jam perdoruesi i regullt po qe dy dit nuk mund te qasem ne qet qka asht arsyeja del eror 2048 neseme ndihmonigezohem flm per mirkuptim

 120. spo muj me hi ne qat ju lutem me ndihmoni

 121. smundem te futem ne argetohu kom me ndihmoni

 122. as une spo muj me hi ne qat si meja ba

 123. ju shkruj per her te par nafalni nuk muj ne qat me hy

 124. tung pershendetje nuk mund te kuqem ne qat dhe kam deshir shum te kyqem perseri si ka mundsi nese me ndihmoni ju faliminderit

 125. jam 48 vjeqare jam ende e pa martuar kerkoj nji meshkull 55 vjeqare.munde te me kontektoj ne imell.

 126. tung un lam linda u npershendes te gjithve

 127. tung un jam bonja ju dua gjithve

 128. tung ju pershendes gjithve

 129. UNE JAM LIRIE BERISHA JU PERSHENDES

 130. NUK PO MUNDEM TE KONTAKTOJ ME DISA
  JU LUTEM KERKOJ NDIHME TUAJ

 131. ju lutem me tregoni se qka kini hanger sot

 132. Mirdita desha tju pys nese ka munci me jav ergu ni kang te cillen ende se kom qit në treg po deshta qe ju te jeni te paret që e sherdani jasht por ndoshta edhe neper radia.
  Isha kan fort i gzun nese pergjigjni.
  Ju pershendes dhe diten e mir

 133. KLM ME TE MIRA HAAHAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

 134. Se pari pershendetje per ju nuk kam aspak njohuri pse nuk mundem te lidhem me chat nuk jam antare aq e rregullt sepse koha nuk me premton nga puna ama at koh qe kam ditve te wikendit ndoj her kam deshiren te hy sepse sidomos neve ketu ne europ na ben te jem te disponuar per at koh sa jemi besoj se nuk kam gabuar asnjeher me shprehjet apo rrespektin tim ndaj te gjithve pres me knaqesi nje pergjigjje nga ju pranoni pershendetje me nje rrespekt nga ARLINDA

 135. pershendetje

 136. pse be nuk po mundem me hi en cat ju lutem qe ta na ndreqni faqen e catit tung nga zeshkani gjk kaloni sa ma bukur

 137. vu lutem m lejoni me hi n cat

 138. pse band m keni ba kot v lutem m lejoni me hi n cat ok

  • vu lutem qa kam ba kot

 139. d m keni ba kot v lutem m lejoni me hi n cat ok

 140. me lejoni t hi n cat se m keni ba band kot

 141. tung

  • v lutem m lshoni argtohu cat m keni b band v lutem shum kot m keni bh

 142. v lutem m lshoni argtohu cat m keni b band v lutem shum kot m keni bh m hiqni band 84 22 56 34 v lutem

 143. te dua loqki je ma i miri ne bot po vetem vazhdo”””…
  ju pershendes te gjithve ne bot jeni ma te mireeeeeeeeeeeeeee………. hhaha edhe e dua nje persone qe eshte nga gjakova eshte ma i miri ahha kulleri jem te duaaaa. kiss youuuuuuuu iche libe dich

 144. me leje me hi ne qat ok

 145. ju lutem a mun te me ndihmoni si mun te regjistrohem ne ket qat.

  • me ndimoni sit hy ne chat ne googel spo mujju kisha lut

 146. tung nga toni nga ks ok

 147. hey chati qysh po ja kaloni mir se ju gjeta a mundet me vazhdu apo jo

 148. tung ju pershendes gjithve ju uroi vikend te qet

 149. si mundem tehy ne ket chat kush mundet te me ndimon ne googel sun po hy

 150. tung ju pershendes te gjithve ne emrin tim qao nga leoniti

 151. jeni nr 1

 152. po si po ja kalono

 153. heyyyyy kam probleme me banned e spo muj me hy pseee

 154. ju lutem nuk mun d te gjej dot paswordin me ndihmoni

 155. hej si po kloni qysh jeni aha hile a mujtet me hi ne chat

 156. e a ka vajza ktu a mund me mtregu

 157. mir flm po ju si po kloni

 158. tung ana a ke facebok nese bon ta di

 159. dua te hyj ne chat

 160. si ja keni kaluar ka naj cun per mhb.

 161. hahahahha flm po nuk kemi ta gjojna najo hahahhahhahahha

 162. You actually make it seem so easy along with your presentation but I in finding this matter to be really one
  thing that I believe I would by no means understand. It sort of feels too complicated and very huge for me.

  I am taking a look ahead to your subsequent post, I’ll try to get the grasp of it!


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: