Probleme Me Shikimin e Videove?

Tegjith atyre qe kan probleme per te shikuar video klipet u propozojme qe te ken te instaluar Flash Player dhe nese pas instalimit te ketij programi keni prap probleme ateher na shkruani problemin tuaj ketu nese nuk jeni te bindur se shpejtesia e internetit tuaj nuk eshte shume  e dobet sepse mund te jete edhe kjo njera nder arsyjet kryesore te cilat pengojn shikimin e videove.

Argetohu.Com

Published in: on Qershor 24, 2007 at 22:33  Comments (7)  

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2007/06/24/probleme-me-shikimin-e-videove/trackback/

RSS feed for comments on this post.

7 KomentLini një koment

  1. une kam probleme te hi ne qat ,edhe pse e kam te instaluar programin about

  2. mirdita un nuk mund ti shiqoj video klipat edhe filmat shqip falemderit per mirkuptim.

  3. nuk po mundem ti shiqoj videoklipet

  4. Wahnsinn! Diese Story hatte ich garnicht geglaubt 🙂

  5. mrb. ka naj cun per ……. mhb

  6. …………

  7. mrb


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: