Rreth Faqes – Argetohu.Com

Web faqja Argetohu.Com eshte e krijuar ne Shkurt te vitit 2006 nga nje team webmasteresh Shqiptar te cilet kete projekt e kan pergaditur vite me pare, qellimi ka qene qe faqja te jete nje dere e madhe per tegjith shqiptaret qe futen ne internet, kete synim jemi munduar ta arrijme duke futur shum linqe te faqeve tjera ne indeksin e faqes tone dhe ne kete menyre ju kemi ofruar vizitoreve shume mundesi dhe dyer tjera per te zgjedhur, pastaj ne te jan futur shume kenge mp3 shqip si dhe video klipe, me vone faqja eshte pasuruar edhe me filma dhe humor shqip.

 E gjithe puna qe behet ne faqen argetohu.com per vizitoret prezantohet gratis, tegjitha sherbimet tona jan falas nder to ju veçojme: Mp3 Shqip, Video Klipe, DvD Humor dhe Filma Shqip, Chat Shqip, Kuizi i Diturise, Top Lista Shqiptare, Foto Galeri, dhe shum çka tjeter, e gjith kjo qe eshte punuar ne faqen argetohu.com eshte gjysma e planeve tona, pra me kohe do te shtojme edhe gjera tjera si dating, forum etjera, per tegjitha do te ju informojme permes blogut tone.

Argetohu.Com

Published in: on Qershor 24, 2007 at 21:41  Comments (4)  

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2007/06/24/rreth-faqes/trackback/

RSS feed for comments on this post.

4 KomentLini një koment

  1. si mund te lidhem me faqen argetohu.com sepse nuk mund te lidhem fare faleminderit

  2. jrdnfdnbn g b fnd _1@u.mt,mgt mm gmg gjnmg,g, kg g gmg _28g h. @nbkbl,ggng g fm f f nf nmnff fn ffgjnng gfn_23gfjn fn bdfnb dbf @khg mmggkm n588754g.lg,|=
    _f, fmf n#@1k ff fnf mf
    \g f gf55125021450510501gjgbf bf@

  3. mire ka shume sense aty dikush o lodh me i bo ato 🙂

  4. Terentino


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: