Argetohu.Com – Faqja Offline Disa Dite

Vizitor te nderuar,

Faqja do te jete offline dy apo tre dite sepse jemi duke bere transferim ne server te ri me qellim qe te pershpejtojme dhe perforcojme faqen pasiqe per shkak te numrit shum te madh te vizitoreve muajt e fundit kishim shum probleme me faqen ngase ajo ngadalsohej dite e me shume.

Me Rrespekt nga stafi
Argetohu.Com

Published in: on Tetor 4, 2007 at 06:36  Comments (24)  

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2007/10/04/argetohucom-faqja-offline-disa-dite/trackback/

RSS feed for comments on this post.

24 KomentLini një koment

 1. kush don mem pranu qe ku jom o daj qe ku jom qaooo qaooooo qaooo qoma music genta e geti cd tung tung kiss kiss(Love

  • nga jeni

 2. a jeni njerz ku jeni e pershendes ylberinen e cila love me tung tung tung njerzzzzzzzz.
  free love

 3. Where I can find good quality films?
  Can anyone help me?

 4. hello ku jeni more njerz ju pershendes qa po bani si po ja kaloni more ju dua shum kiss jeni me te miret deri me tani love

 5. hi ku jeni o shqiptar si po jakaloni sot tung

 6. deshiroj te kumunikoj me njerz te menqur
  ju pershendes

 7. tung nga dona ju pershendes te gjithve qaoooooooo

  • edhe une te pershendes

 8. tung kam probleme me shiqimin e videoklipeve nese ka munsi mem tregu diqka ma shum rreth instalimit ne videoklipe apo problemet qe keni ju apo edhe une

 9. very interesting.
  i’m adding in RSS Reader

 10. kujini oj vajza pash familjen ajini naku se marova vet pershendetje

 11. ju lutem asnjeri sme jep shpjegime pse me kan perjashtuar nga chat besoj se meritoj nje shpjegim se skam ber ndonje krim

 12. pershendeje amundem me dit se si duhet me kontaktu me juve

 13. ju dua shum te gjythve se jeni te mrekullushem

 14. tungi si jeni bre si po ja kaloni ju pershendes te gjithve ne veqanti NJAZIN nga Gjilani tung Princi i Gjilanit tungi nga Pejaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 15. pershendetje Argetohu gjithashtu pershendetje per te gjith juve dhe kam ni pershendetje te veqant per NJAZIN per yllin e shtetit ma te ri te Botes je nr-1 njeri mos ta ndin per bukuri se te tregoj une njeri tungi nga Molla

 16. toni bboy hahah i vogel pak po neyse klm

  gavrani————-city kujta,keqa,labi,toni,lili,jaha,muli,xoni etj…

 17. me lejoni te kyqem ne chat

 18. me lejoni te kyqem ne chat perseri sepse nuk e meritoj te largohem nga chati

 19. me lejoni te kyqem perseri ne qat sepse nuk e kam merituar te qkyqem nga chati

 20. dua te kyqem ne chat se un nuk e meritoj te qkyqem nga chati

 21. o bre po du mu lidh ne chat e mi pa djemt se me ka marr malli edhe vajzat valla hehe kissss te gjidhve nga neta

 22. V.E.T.V.E.N.D.O.S.J.E.


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: