Per ata qe nuk mund te lidhen ne Chat

Risi per tegjith vizitoret e web faqes argetohu.com qe jan regjistruar ne Argetohu Chat por e kan veshtir te kycen ne Chat.

NESE JENI TE REGJISTRUAR atehere KLIKONI KETU DHE FUTUNI NE CHAT PA PROBLEME

Per shkak se Flash Chat qe ne e kemi te instaluar ne serverin tane eshte teper i rende per ta perballuar cdo kompjutor i thjesht ka qen e pamundur me heret qe nje numer i madh i vizitorve te futen ne chat.

Prej tani kemi instaluar Ajax Chatin i cili punon ne koordinim me Flash Chatin qe kemi, permes te cilit cdo antar i Chatit tone mund te kycet duke shenuar Username dhe Passwordin e profilit te vet.

Me Rrespekt
Admin

Published in: on Prill 25, 2008 at 22:50  Comments (82)  

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2008/04/25/per-ata-qe-nuk-mund-te-lidhen-ne-chat/trackback/

RSS feed for comments on this post.

82 KomentLini një koment

 1. po ju lutem pse sme lejoni te hyj ne chat un skam ofenduar dhe njeri ju lutem me ndihmoni te hyj ju kam derguar dhe shum imail

  • nje die e mbrekullshme per disa qe nuk din tju ndimojm

 2. tung tung te gjithve ju pershendes

 3. admin tlutem hiqma bllokun n shoutbox flm

 4. nuk mund te hyj ne chat . kursori ben flash dhe nuk pranon komanda ju lutem mos ma bllokoni websidin nga albi-ere

 5. dua te jem pjes e programit tuaj ju lutem me respekt urimi

 6. Tung ju përshëndes të gjithëve nga eni “Shumë nice webi,shumë nice”.
  Klm të gjithëve.

 7. sjma ikyqur julutem tmajepni nje shanc pse sme lejoni te hine nechat sjam iregjstruar po sd as kute regjistrona por nese kaa munci malironi se eprovoj smuj mehi ne se jupengoj telutem makheni sms se une ker kujt me zor si hi negoj por edi se ky chat shte per ket shqiptaret jam shegi-de qao kaloni mir add ja jem ashte sheki_viti@hotmail.de qao

 8. me fal o admin por mu ma ke ba bllok o burr a veq qe jam ne pushin ne kosov a qka osht puna hej koleg nese sma hjek bllokun tanajshi e bllokoj krejt faqen ok edhe ki kujdes tjeraher se kuj po ja bon bllok a tung e kalo mir .

  me respekt admini Fatmiri me falni per pengesa

 9. dua te kyqemi

 10. miremrema juv ete gjithve

 11. o ju lutemi pers nuk munde te lidhemi

 12. tung pershendetje per juve nga ANJEZA me fal por aben te di perqfar arsye mekeni bllokuar qenuk pomundem te kyqem nese esht qajo embremshim sesht earsyshme por tepakten nuk ekam meritu mema ba bllok seasgej nukte bera perse admin shpresoj se dote te mekuptosh se me rrjet kisha problemi mefal per shqetesim qe ju bera shpresoj se dotekem ni pergjigjje nga ti flm per mirkuptim me rrespekt nga ANJEZA

 13. ju lutem ta munsoni hyrjen time ne chat

 14. ?

 15. tung ju pershendes gjithve po ju lutem me tregoni qysh munem me hy ne chat ma jepni pergjigjen ne ket emanil nadi_xx@hotmail.com flm tung

 16. ju lutem pse ma keni bloku te drejten te kyqem ne qat dhe si te mundem te kyqem prap bitte

 17. ju kerkoj falje publikisht edhe ju them te drejten se dikush nga mysafiret ma ka
  keq perdor kompjuterin prandaj ju kerkoj falje edhe ju premtoj se nuk dote ndodh ma qi nga kompjuteri i im te ket mundsin qi te inkuadrohet ne chet nese me lejohet te jam i inkuadruar ne che ju faliminderit permirkuptin se mete vertet ju jeni te mrekullueshum dhe shpresoj qit te me pergjigjeni pozitivisht respekt nga muhameri

 18. PRAP NUK PO KAM MUNDSI ME HI NE CHAT JU LUTEM ME MUNDSONI QE TE HI NE CHAT PO NUK DI KU ASHT ARSIJA QE NUK POM LEJOHET ME HI NE CHAT EDHE NJE HER ME LEJONI QE TE HI NE CHAT JU FALIMINDERIT PER RESPEKT

 19. nuk di pse nuk po mundem te lidhem ne hat
  qka u ba
  spo kuptoj ju lutem ma mundesoni te hy ne chat
  ju pershendes

 20. hej dua te hyj ne chat

 21. ma mundesoni nje hyrje ne qat ju lutem

 22. tung nga skenderi nga shtimja , vetem ,deshta te njoftohem ,qao.

 23. tung

 24. do doja shume te isha edhe une ne chat mund te me tregoni si hyet

 25. dua te futem neqat, por nuk mundem

 26. du te hy ne cha tpor nuk mundem

 27. kom probleme te kyqem en chat po smundem ku o arsya as ned se kam ofenduar ose fyer mund te lidhe flm per kuptimin tua naten

 28. jam moza nuk mundem te kyqem en chat ku o problemi amos mendoni se kam fyer kend apo ofenduar jo mundem te lidhem flm per kuptimin naten

 29. mundem apo jo moza

 30. dua terigjistrohm ne qat muncisht

 31. pse

 32. pershendetje te nderuan veq pata deshir se perse ma keni ndaluan hyrjen ne dardanija qat ju luten, te me pranoni pres pergjigjje

 33. si te hy ne chat klikoj plotsoj te dhenat po shyhet ne chat cte bej

 34. NUK MUJ TE HY NE CHAT ARGETOHUCHAT NDIHM.FLM

 35. tung

 36. pse nuk po muj me hy ne ket faqe…ju lutem me ndimoni

 37. ohh ju lutem jom regjistru ne qat po tash sosht kam bon si perpara ma hert veqq shkojsha google edhe shenojsha http://www.duamp3.net ehe hisha ne qat tash spo muj ma ju lutem me tregoni ju pershndes

 38. kuksi

 39. provoe kete faqe Xeher.de aty do te gjeni muzik shqip dhe te gjitha chatet shqiptar !

 40. nese ka mundesi te me kyqeni ne chat mbai qe nuk meritoj te largohem nga chati

 41. un meritoj te largohem nga chati me lejoni te hyj ne chat

 42. pse spo me lejoni te hyj ne chat kur un nuk neritoj te largohem me lejoni te hyj perserij ne chat

 43. heheheh bone sa te dush

 44. ju lutem me lejoni te futem ne qat se spo mundem

 45. vajzat e sinqerta per shoqeri

 46. me interesojn vajzat e sinqerta per shoqeri

 47. chati

 48. dua te regjistrohem ne chat

 49. nuk mund te komunikoj me njeres

 50. tani a do me ndimoni sic that

 51. pse ma bllokuat qatin ma te mir te kosoves bre ju lus qe te me ktheni perseri ok tung

 52. per biseda shoqerore

 53. pershndetje per te gjithe ata qe e percjellin ket qate te lezetshum dhe fitmprures hahhah po mendoi ne biseda shoqerore qdo her.

 54. hajjjjjj

 55. o burr qysh me hy nket chat spo bojka

 56. ju lutna te mkini prasysh

 57. PSE NUK MUND TE HY NE CHAT

 58. ME REGJISTRONI JU LUTEM

 59. kame deshire te jem pjese e emisionit te juaje se me pelqen ju pershendese nga kanada,.

 60. v lutem m hiqni bandin v lutem shum me respekt nga ju bana v lutem 84.22.56.34 v lutem juve ok argtohu cat

 61. foli

 62. ju lutem me lejoni te hy ne qat flm per mirkuptim

 63. jeni te mrekullushem

 64. pse spo muj me hyy ne chat bee qka u boo moti kohe jam ne ket chat uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 65. pse spo muj me hy ne chat bee qe sa jam ne ket chat tash spo muj qka keni boo kshtuuu qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 66. nuk mund te lidhem ne qat ju lutem me ndihmonipse po ka probleme

 67. hoy mir dita si jeni si ja kaloni ne chat

 68. mund ta di pse nuk mund te lidhem ne chat nese ka mundesi

 69. persh pse nuk muj te hy ne chat qe esht puna tjer muj ket chat smuj hiq sedi qe keni ber

 70. ju lutem me lejoni te behem pjes e programit tuaj

 71. nuk mund te hap chatin

 72. nuk mund te hap

 73. ju pershendes

 74. pse nuk po mundem me perdor chatin

 75. ju falenderoj nese me ndihmoni

 76. pse smuj me e hap chatin

 77. rofl haha yu http://www.bodydazzlers.co.uk/users/dl25.htm?id4j2l5t0-Picture60.JPG

 78. un don tju tregoj pas dy bdite se si duhet me hi ne qat

 79. a eni mir qa po bani

 80. tung nuk edi pse nuk mundem me hy ne chat kisha desht nje pergjigje ju lutem un jam ne ket chat mbi 6 vite alberti


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: