Se Shpejti Rifreskim i Faqes

Javet e fundit jemi duke punuar vazhdimisht qe ti rifreskojme tegjitha video klipet e reja qe jan lancuar se fundi ne YouTube, si dhe jemi duke shtuar emra te rinj te artistve ne listen e video klipeve tona, cka do te thot se per ju do te jet me leht te gjeni artistin apo kengen qe deshironi.

Gjithashtu do te rifreskojme shum linqe te cilat jan prishur, poashtu shumicen e mp3 kengeve qe jan ne index.

Rifreskimin e kemi nisur duke fshi nga bazat tona, subdomainet libri, kuizi, foto, dhe about per arsyje se jan subdomaine qe kan me pak se 1% te vizitoreve qe ka faqja andaj dhe i kemi fshire qe faqja te ket ne dispozicion me shum hapsire ne procesorat e serverit tane.

Published in: on Prill 25, 2008 at 07:16  Comments (5)  

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2008/04/25/se-shpejti-rifreskim-i-faqes/trackback/

RSS feed for comments on this post.

5 KomentLini një koment

  1. Ktmt

    • qa ush tu ba fjal a

      • edhe aban me majap nrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  2. nese ka mundesi te me lejoni te kyqem ne chat se un nuk meritoj te largohem nga chati

  3. me lejoni te kyqem ne chat


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: