Pamje e re tek Video Klipet

Pershendetje vizitor te nderuar,

New Videos

Ju informojme se jemi ne perfundim te dizajnimit te kategorise se video klipeve.

Me pamjen dhe mundesite e reja ju mundesojme qe me leht te gjeni artistin dhe video klipin tuaj te preferuar.

Gjithashtu ju njoftojme se ne listen e artisteve tane do te jen vetem artist te zgjedhur te estrades sone, artistet tjere me pak te njohur do te largohen ose nuk do te shtohen me qellim qe mos te ju krijojme rremuje ne pamjen e pare tek video klipet.

Me Rrespekt
Argetohu.Com

Published in: on Maj 2, 2008 at 00:18  Comments (1)  
Tags: , , ,

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2008/05/02/pamje-e-re-tek-video-klipet/trackback/

RSS feed for comments on this post.

One CommentLini një koment

  1. hallo


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: