***NEW MP3.ARGETOHU.COM NEW***

Pershendetje tegjithve,

Vizitor dhe Anetar te nderuar, ju njoftojme se prej tani kemi lansuar subdomain ne kuader te faqes sone mp3.argetohu.com ku kemi be upload mbi 1000 mp3 dhe vazhdimisht po shtojme edhe tjera, si pasoje e ngarkimit te mp3-ve faqja mund te mos funksionoj me shpejtesine normale qe ka per disa dite sa te kryejm ngarkimin e tegjitha mp3-ve te cilat i kemi zgjedhur ti vendosim aty per juve.

Ju mund te klikoni mp3.argetohu.com dhe pa asnje problem te shkarkoni mp3 muzik shqip, apo ligjerata nga feja islame.

Me Rrespekt
Argetohu.Com

Published in: on Qershor 11, 2008 at 09:23  Comments (15)  
Tags: , , , , , ,

The URI to TrackBack this entry is: https://argetohu.wordpress.com/2008/06/11/new-mp3argetohucom-new/trackback/

RSS feed for comments on this post.

15 KomentLini një koment

 1. gjithmone kam problem te futem ne chat

 2. ju pershednes zemersisht.kaloni bukur nga edison holand

 3. Bukur, veq vashdoni, keni ecur deri tani mjaft perpara.
  Tung

 4. se diiii

 5. ku je a je mir shka po ban a je mir si po kalon a po te rrihrt ne ks hahha na jena krejtn mir’

 6. hej ku je bre

 7. jet te veshtir po kalojm keto kohet e fundit

 8. as tiger as luan as det as oqean as shtriha me magji nuk mund te me ndaj nga ti DDDD

 9. pershendetje
  sykaltroshi

 10. isufii@hotmail.de

 11. UHYUIJHY

 12. po kam probleme te futem ne chat

 13. qysh me shkarku kang

 14. U knaqa tu shkarku kenge, te lutem vashdoni te ngarkoni 😉

 15. Shume mire, ju falemnderoj shume per kenget.


Comment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: